Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Moduł I - obszar C

AKTUALNOŚCI:

Zadanie 1

Utworzono dnia 01.03.2024

Zadanie 1 – pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym, adresowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (do 16 roku życia) lub osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności i dysfunkcją uniemożliwiającą, samodzielne poruszanie się za pomocą wózka inwalidzkiego o napędzie ręcznym.

czytaj dalej na temat: Zadanie 1

Zadanie 2

Utworzono dnia 01.03.2024

Zadanie 2 – pomoc w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanego skutera lub wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym, adresowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (do 16 roku życia) lub osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

czytaj dalej na temat: Zadanie 2

Zadanie 3

Utworzono dnia 01.03.2024

Zadanie 3 – pomoc w zakupie protezy kończyny, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, tj. protezy co najmniej na III poziomie jakości, adresowana do osób ze stopniem niepełnosprawności.

czytaj dalej na temat: Zadanie 3

Zadanie 4

Utworzono dnia 01.03.2024

Zadanie 4 – pomoc w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanej protezy kończyny, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, (co najmniej na III poziomie jakości), adresowana do osób ze stopniem niepełnosprawności.

czytaj dalej na temat: Zadanie 4

Zadanie 5

Utworzono dnia 01.03.2024

Zadanie 5 – pomoc w zakupie skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym lub oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego, adresowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (do 16 roku życia) lub osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności, z dysfunkcją narządu ruchu powodującą problemy w samodzielnym przemieszczaniu się i posiadających zgodę lekarza specjalisty na użytkowanie przedmiotu dofinansowania.

czytaj dalej na temat: Zadanie 5

Zegar

Imieniny