Aktualności

Szczegóły informacji

Otwarcie wystawy pt. „Oblicza handlu ludźmi”

drukuj artykuł (otwórz w nowym oknie)
dodano: 16-05-2018

W dniu 15 maja 2018 r. miało miejsce otwarcie wystawy pt.: „Oblicza handlu ludźmi”.

Organizatorem przedsięwzięcia był Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann. Partnerami w przygotowaniu wystawy byli Starosta Nowotomyski – Ireneusz Kozecki oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu – Marcin Brambor przy współpracy z Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Nowym Tomyślu.

W otwarciu wystawy uczestniczyli przedstawiciele kadry pomocy społecznej z terenu powiatu nowotomyskiego, Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu  oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nowym Tomyślu.

Przedstawiciel Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Pani Gabriela Zulsdorff przedstawiła w słowie wstępnym problematykę handlu ludźmi a także idee powstania  wystawy. Warto nadmienić że Pani Gabriela jest również członkiem Wojewódzkiego Zespołu do spraw Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi.  

Otwarcia wystawy dokonał Wicestarosta Powiatu Nowotomyskiego  Pan Tomasz Kuczyński.

Wystawę można oglądać  codziennie w holu Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji Wydział Zamiejscowy w Nowym Tomyślu Os. Północ 37A do dnia 01.06.2018r.

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu.

Menu pomocnicze

13:22:33
Niedziela, 27.05.2018