Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

„Zdrowie psychiczne w zmieniającym się świecie – pomoc obywatelom Ukrainy”

Utworzono dnia 09.11.2023

Informujemy, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu planuje realizację projektu pn.: „Zdrowie psychiczne w zmieniającym się świecie – pomoc obywatelom Ukrainy”.


Projekt adresowany jest do obywateli Ukrainy zamieszkałych na terenie powiatu nowotomyskiego, którzy przybyli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium tego państwa.

Głównym celem projektu jest zapewnienie ww. osobom wsparcia psychicznego oraz poradnictwa specjalistycznego a także budowanie lokalnej sieci wsparcia.

Spotkania będą mieć formę grupową (warsztatową) oraz indywidualną i będą prowadzone przez asystenta integracyjnego (ukraińskiego psychologa).

Zajęcia będą bezpłatne i będą odbywać się w Nowym Tomyślu.

Jednocześnie informujemy, iż osoby chętne do udziału ww. projekcie powinny zgłosić się do tut. Centrum do dnia 14 listopada 2023 roku, do godz. 12.00, celem złożenia załączonej deklaracji. Program zostanie uruchomiony po zebraniu grupy min. 8 osób.

Więcej informacji oraz zgłoszenia osobiście lub telefonicznie w tut. Centrum – od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30, tel. 697 077 317.

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 270

W poprzednim tygodniu: 272

W tym miesiącu: 60

W poprzednim miesiącu: 1238

Wszystkich: 54858