Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zaproszenie na seminarium online pn.: „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego ...”

Utworzono dnia 31.08.2023

Informujemy, iż w dniu 4 września 2023 roku, w godzinach 10:00 – 12:35 odbędzie się seminarium online pn.: „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególności przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing”.

Seminarium w szczególności kierowane jest do seniorów oraz ich opiekunów. Celem webinarium jest zwiększenie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/formularze?articleId=83091&p_id=18

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 1 września 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń,

które wpłyną po 1 września 2023 r., potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

Webinarium jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej.

Zapraszamy do udziału.

M.W.

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 242

W poprzednim tygodniu: 263

W tym miesiącu: 10

W poprzednim miesiącu: 1057

Wszystkich: 52496