Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkolenie „szyte na miarę” dla kadry pomocy społecznej

Utworzono dnia 11.04.2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu informuje, iż w dniu 6.04.2023 roku w salce sesyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu odbyło się szkolenie pn.: „Radzenie sobie w sytuacjach z trudnym klientem”.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele tut. Centrum, ośrodków pomocy społecznej z terenu powiatu nowotomyskiego oraz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Szkolenie prowadziła Pani Magdalena Szutarska – psycholog, psychoterapeuta, superwizor z długoletnim doświadczeniem.

W trakcie spotkania zostały poruszone takie wątki jak: techniki i narzędzia skutecznej komunikacji czy zadbanie o siebie w sytuacjach trudnych, by być najlepszym wsparciem dla klienta.

Jednocześnie informujemy, że tut. Centrum wzięło udział w inicjatywie „Wielkopolska Otwarta dla Kadry Socjalnej” i otrzymało wyróżnienie za działalność na rzecz wsparcia i integracji osób uciekających przed wojną. Dało to możliwość wyboru tematu szkolenia, w którym wzięli udział przedstawiciele ww. instytucji.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu w ramach projektu „Partnerstwo dla rodziny”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój. Celem projektu jest podnoszenie kompetencji i profesjonalizacja działań przedstawicieli instytucji i służb zaangażowanych w realizację zadań wynikających z ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.

„Radzenie sobie w sytuacjach z trudnym klientem”

Utworzono dnia 11.04.2023, 15:02

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 255

W tym miesiącu: 965

W poprzednim miesiącu: 1075

Wszystkich: 48550