Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Utworzono dnia 03.11.2023

W piątek, 3 listopada w Powiatowym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące możliwości pozyskiwania środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2024 r., które skierowane było do przedstawicieli fundacji, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów działających na rzecz osób z niepełnosprawnością na terenie powiatu nowotomyskiego.

Spotkanie prowadził pracownik Zespołu Rehabilitacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi – Pani Joanna Adamczak. W pierwszej części spotkania omówiono zasady składania wniosków na zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny, następnie przedstawione zostały zasady wypełniania, przyjmowania i rozpatrywania wniosków na organizację sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych.  

Uczestnicy spotkania uzyskali także informację o możliwości elektronicznego składania wniosków poprzez System Obsługi Wsparcia, który jest finansowany ze środków PFRON. W wydarzeniu udział wzięło 21 przedstawicieli podmiotów zainteresowanych pozyskaniem środków finansowych z PFRON na realizację zadań w 2024 roku.

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 270

W poprzednim tygodniu: 272

W tym miesiącu: 60

W poprzednim miesiącu: 1238

Wszystkich: 54858