Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Masz trudności z radzeniem sobie z emocjami? Przyjdź i skorzystaj z pomocy!

Utworzono dnia 28.07.2023

Każdy człowiek ma prawo do odczuwania zarówno pozytywnych, jak i negatywnych emocji. Nie ma złych i dobrych emocji. Wszystkie są człowiekowi potrzebne, by móc odpowiednio reagować na to co przynosi mu życie. Jednakże to, jak sobie z nimi radzimy, jak je wyrażamy nie zawsze przynosi dobro nam samym, jak i naszej rodzinie, czy otoczeniu. Jeżeli nie potrafimy wyrażać lęku, złości, czy frustracji w społecznie akceptowany sposób np. krzyczymy, szantażujemy, bijemy, narażamy siebie i innych na dalsze negatywne konsekwencje psychiczne. Takie zachowania w polskim prawie nazywa się przemocą. Stosowanie przemocy wobec rodziny jest przestępstwem. Nie czekaj, aż będzie za późno. Przyjdź i skorzystaj z pomocy!

 

            Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu planuje realizację programu korekcyjno-edukacyjnego dla osób stosujących przemoc domową. Udział w tym programie pomoże Ci poradzić sobie z emocjami w zdrowy sposób.

            Program realizowany będzie w grupie warsztatowej  od 8 do 15 osób. Obejmie on dwa spotkania indywidualne i 60 godzin zajęć grupowych. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w godzinach popołudniowych w miejscu wskazanym przez PCPR.

            Program jest adresowany tylko do mężczyzn.

 

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie deklaracji dot. uczestnictwa w programie korekcyjno- edukacyjnym i złożenie jej do tut. Centrum.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Zespół Wsparcia i Pomocy Specjalistycznej

ul. Poznańska 30

64-300 Nowy Tomyśl

tel. 61 44 26 776, 61 44 26 769

tel. kom. 697 070 580  

 

op. M G-K

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 242

W poprzednim tygodniu: 263

W tym miesiącu: 10

W poprzednim miesiącu: 1057

Wszystkich: 52496