Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

II Festyn Rodzinny „Od Przedszkola do Seniora”

Utworzono dnia 24.05.2024

W czwartek, 23 maja na górce osiedlowej w Nowym Tomyślu odbył się II Festyn Rodzinny „Od Przedszkola do Seniora”, zorganizowany między innymi w ramach Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. 
Wydarzenie zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu wspólnie z Hufcem ZHP Nowy Tomyśl, Powiatowym Centrum Sportu oraz Spółdzielnią Mieszkaniową w Nowym Tomyślu. Podczas Festynu uczestnicy wzięli udział w osiedlowych podchodach przygotowanych przez nowotomyskich harcerzy, a na miejscu imprezy na każdego czekały liczne atrakcje, takie jak gry i zabawy zręcznościowe przygotowane przez Powiatowe Centrum Sportu, zamki dmuchane, znakowanie rowerów czy zabawy z Pyrkiem dzięki wsparciu Komendy Powiatowej w Nowym Tomyślu. Była też, dzięki zaangażowaniu Szczepu ZHP Buk oraz 7 Kręgu Instruktorów i Starszyzny z Nowego Tomyśla, kawiarenka z watą i popcornem.
Podczas wydarzenia wicestarosta nowotomyski Jakub Skrzypczak został odznaczony przez komendanta hufca ZHP Nowy Tomyśl Srebrną Odznaką Przyjaciół Harcerstwa za dotychczasowe wspieranie wszelkich harcerskich inicjatyw. 
Piknik zakończono biesiadą przy ognisku, do której zasiedli seniorzy z Nowego Tomyśla i Zbąszynia. Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Honorowym Starosty Nowotomyskiego oraz Burmistrza Nowego Tomyśla.

 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 272

W poprzednim tygodniu: 315

W tym miesiącu: 861

W poprzednim miesiącu: 1123

Wszystkich: 62689