Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Utworzono dnia 24.05.2024

 

W piątek, 24 maja dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu Łukasz Nyczkowski brał udział w organizowanych w Parku Feliksa w Nowym Tomyślu obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. 


Podczas wydarzenia zapewniono liczne atrakcje, takie jak: występy artystyczne, wspólne tańce, zabawy z Sierżantem Pyrkiem z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, pokaz sprzętu znajdującego się na wyposażeniu samochodów gaśniczo – ratowniczych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu, animacje dla dzieci przygotowane przez Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu oraz stoisko Państwowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej w Nowym Tomyślu.


Obecny na spotkaniu wicestarosta nowotomyski Jakub Skrzypczak wraz z Przewodniczącą Rady Powiatu Nowotomyskiego Renatą Gruszką przekazali na ręce Prezes Zarządu Stowarzyszenia Rodzinka Renaty Opali symboliczny bukiet kwiatów oraz okolicznościowy adres. 
Wspólne obchody miały na celu nie tylko okazanie wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, ale również uświadomienie społeczeństwu, że pomimo pewnych ograniczeń wszyscy jesteśmy równi i możemy dzielić takie same pasje.

 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 275

W poprzednim tygodniu: 315

W tym miesiącu: 864

W poprzednim miesiącu: 1123

Wszystkich: 62692