Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 50:

Daj radość - podziel się prezentem

Utworzono dnia 03.12.2019

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuślinie już po raz drugi organizuje akcję: "Daj radość - podziel się prezentem".

Zwracamy się o wspracie akcji, czekamy na dary, tj. np.: słodycze, zabawki, artykuły szkolne, ubrania, artykuły spożywcze i inne.

Paczki trafią w okresie przedświątecznym do najbardziej potrzebujących rodzin z dziećmi oraz osób starszych z terenu gminy Kuślin.

Wszytskie dary będą przyjmowane w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kuślinie w dniach od 6 do 18 grudnia 2019 r.

czytaj dalej na temat: Daj radość - podziel się prezentem

Powiatowe Obchody Dnia Pracownika Socjalnego połączone z jubileuszową galą z okazji 20-lecia PCPR w Nowym Tomyślu

Utworzono dnia 20.11.2019

Wczoraj, tj. 19.11.2019 r. w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego połączona z galą jubileuszową z okazji 20-lecia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu. Z tej okazji została przygotowana i przedstawiona prezentacja z...

czytaj dalej na temat: Powiatowe Obchody Dnia Pracownika Socjalnego połączone z jubileuszową galą z okazji 20-lecia PCPR w Nowym Tomyślu

17 LISTOPADA - DZIEŃ BEZ DŁUGÓW

Utworzono dnia 18.11.2019

https://pl.kruk.eu/dla-prasy/informacje-prasowe/jak-do-zadluzenia-podchodza-rozne-pokolenia

czytaj dalej na temat: 17 LISTOPADA - DZIEŃ BEZ DŁUGÓW

Demencja i co dalej…

Utworzono dnia 15.11.2019

Dzisiaj, tj. 15.11.2019 r. w Powiatowym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Nowym Tomyślu odbyło się szkolenie pod nazwą „Demencja i co dalej…”. Celem szkolenia było przedstawienie i zaprezentowanie innowacyjnych metod edukacji oraz opieki nad osobami chorującymi na Alzheimera czy inne formy demencji.  Podczas szkolenia wprowadzono uczestników w świat opieki, ale również uwrażliwiono na problemy osób żyjących z demencją i ich opiekunów.

UWAGA!!! Zmiana godzin urzędowania Centrum dnia 19.11.2019 r. (wtorek)

Utworzono dnia 15.11.2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu informuje, że dnia 19.11.2019 r. (wtorek) będzie czynne w godzinach: od 7.30 do 11.00

 

Od godziny 11.00 wnioski będzie można składać w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności, pokój nr 5.

czytaj dalej na temat: UWAGA!!! Zmiana godzin urzędowania Centrum dnia 19.11.2019 r. (wtorek)

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prac komisji konkursowej w celu opiniowania ofert składanych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu pomocy społecznej: "Prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Tomyślu dla osób z zaburzeniami psychicznymi"

Utworzono dnia 07.11.2019

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej: "Prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Tomyślu dla osób z zaburzeniami psychicznymi"

Utworzono dnia 07.11.2019

Nabór na stanowisko pracy: Pracownik socjalny

Utworzono dnia 04.11.2019

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu ogłasza nabór na stanowisko pracy: Pracownik socjalny.

Termin składania dokumentów: 15.11.2019 r. (decyduje data wpływu do PCPR).

czytaj dalej na temat: Nabór na stanowisko pracy: Pracownik socjalny

Powiatowe Centrum Pomoc Rodzinie w Nowym Tomyślu informuje o naborze wniosków w ramach finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programu „Zajęcia klubowe w WTZ”

Utworzono dnia 31.10.2019

Termin naboru wniosków dla zajęć klubowych w WTZ, które odbywać się będą przez pełen rok realizacyjny (tj. od dnia 1 lutego do dnia 31 stycznia kolejnego roku kalendarzowego)

wyznacza się od dnia 1 do 10 listopada 2019 r.

 

Przypominamy, że adresatami programu są podmioty prowadzące warsztaty terapii zajęciowej, którym pomoc finansowa w ramach programu udzielana jest ze środków PFRON przez samorządy powiatowe, które przystąpią do realizacji programu.

czytaj dalej na temat: Powiatowe Centrum Pomoc Rodzinie w Nowym Tomyślu informuje o naborze wniosków w ramach finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych programu „Zajęcia klubowe w WTZ”

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedstawicieli fundacji oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością na terenie powiatu nowotomyskiego

Utworzono dnia 31.10.2019

W dniu 30.10.2019 r. w Powiatowym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedstawicieli fundacji oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością na terenie powiatu nowotomyskiego.

czytaj dalej na temat: Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedstawicieli fundacji oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością na terenie powiatu nowotomyskiego

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 242

W poprzednim tygodniu: 263

W tym miesiącu: 10

W poprzednim miesiącu: 1057

Wszystkich: 52496