Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Świąteczne odwiedziny

Utworzono dnia 15.12.2023

Wczoraj na ręce włodarzy powiatu oraz dyrektora PCPR uczestnicy Warsztatów Zajęciowych w Zbąszyniu przekazali świąteczne upominki, które samodzielnie wykonali w ramach zajęć.

czytaj dalej na temat: Świąteczne odwiedziny

UCHWAŁA NR 759/PCPR/2023 Zarządu Powiatu Nowotomyskiego z dnia 13 grudnia 2023 r.

Utworzono dnia 14.12.2023

UCHWAŁA NR 759/PCPR/2023 Zarządu Powiatu Nowotomyskiego z dnia 13 grudnia 2023 r. w sprawie powołania komisji konkursowej w celu opiniowania złożonych ofert.

czytaj dalej na temat: UCHWAŁA NR 759/PCPR/2023 Zarządu Powiatu Nowotomyskiego z dnia 13 grudnia 2023 r.

Ze świąteczną wizytą

Utworzono dnia 12.12.2023

We wtorek, 12 grudnia pani Emilia Jarczyńska z polskiego czerwonego Krzyża wraz z Łukaszem Nyczkowski dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie odwiedzili Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zbąszyniu oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Tomyślu.

czytaj dalej na temat: Ze świąteczną wizytą

Aktywna jesień dla seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku KOPERNIK

Utworzono dnia 12.12.2023

Tegoroczna jesień dla seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku KOPERNIK była niezwykle aktywna, a to dzięki środkom pozyskanym z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach zadania „Sprawny Senior”.

czytaj dalej na temat: Aktywna jesień dla seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku KOPERNIK

Szkolenie dla rodzin zastępczych zawodowych pn: "Specyfika okresu adolescencji – skuteczne wsparcie nastolatka: szanse i zagrożenia

Utworzono dnia 12.12.2023

W sobotę, 9 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu zorganizowało szkolenie pn.: „Specyfika okresu adolescencji – skuteczne wsparcie nastolatka: szanse i zagrożenia”. 

czytaj dalej na temat: Szkolenie dla rodzin zastępczych zawodowych pn: "Specyfika okresu adolescencji – skuteczne wsparcie nastolatka: szanse i zagrożenia

Szkolenie - ABC wychowania dziecka

Utworzono dnia 12.12.2023

W czwartek, 7 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zorganizowało szkolenie dla rodzin zastępczych z powiatu nowotomyskiego. Tematem spotkania było ”ABC wychowania dziecka. Jak wspierać rozwój i budować więź na poszczególnych etapach rozwoju”. 

czytaj dalej na temat: Szkolenie - ABC wychowania dziecka

"Siła jest w nas"

Utworzono dnia 05.12.2023

We wtorek, 5 grudnia w Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I - na wydziale Nauk Społecznych i Medycznych w Nowym Tomyślu zorganizowane zostało spotkanie interesariuszy zewnętrznych oraz spotkanie instytucji pomocy społecznej z powiatu nowotomyskiego. W ANSM pojawili się...

czytaj dalej na temat: "Siła jest w nas"

Szkolenie pn.: „Współczesne środki psychoaktywne – praca socjalna z osobą uzależnioną i jej rodziną”

Utworzono dnia 04.12.2023

W dniach 24 listopada oraz 1 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu zorganizowało szkolenie pn.: „Współczesne środki psychoaktywne – praca socjalna z osobą uzależnioną i jej rodziną”. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej z powiatu nowotomyskiego.

czytaj dalej na temat: Szkolenie pn.: „Współczesne środki psychoaktywne – praca socjalna z osobą uzależnioną i jej rodziną”

Poszukiwania osoby zaginionej: Marek Szczepankiewicz

Utworzono dnia 28.11.2023

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na prośbę rodziny i we współpracy z policją, prowadzi poszukiwania osoby zaginionej: Marka Szczepankiewicza. 

czytaj dalej na temat: Poszukiwania osoby zaginionej: Marek Szczepankiewicz

Solidarność w Działaniu - Ponad 3000 Paczek Świątecznych Wędruje na Ukrainę z Nowego Tomyśla

Utworzono dnia 27.11.2023

W czwartek, 23 listopada pracownicy Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu oraz wolontariusze z różnych środowisk, takich jak szkoły, harcerze i osoby prywatne, połączyli siły w szczytnym celu - przygotowanie ponad 3000 świątecznych paczek dla dzieci i żołnierzy z Tarnopola, partnerskiego miasta Powiatu Nowotomyskiego.

czytaj dalej na temat: Solidarność w Działaniu - Ponad 3000 Paczek Świątecznych Wędruje na Ukrainę z Nowego Tomyśla

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 184

W poprzednim tygodniu: 326

W tym miesiącu: 877

W poprzednim miesiącu: 1170

Wszystkich: 61582